Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19

Postacie
Zapowiedź

• Tie-in do ORIGINAL SIN!
• Do niedawna Star-Lord, Thanos i Nova byli uwięzieni w Cancerverse…
• Jednak od jakiegoś czasu Star-Lord i Thanos żyją poza nim. 
• Co więc stało się z Richardem Riderem?

Streszczenie

Cancerverse, jakiś czas temu. Gdy Thanos próbuje przekonać Star-Lorda do przekazania mu Cosmic Cube, nim artefakt przejmie nad nim kontrolę, ten atakuje za jej pomocą, dezintegrując Tytana. Gdy Nova i Drax gratulują mu jednak, Thanos wraca do życia i zabija Quilla. Widząc to, Drax podnosi Cosmic Cube i za jego pomocą ponownie zabija Thanosa, wtedy jednak słyszą krzyk Quilla, któego odkrywają, nagiego, nieopodal. Gdy zastanawiają się, jak to możliwe, wracający Thanos wyjaśnia, że w świecie, w którym się znajdują, śmierć nie istnieje – nie powinni byli uważać, że koncepty istniejące w ich rzeczywistości będą istniały także we wszystkich innych. Star-Lord stwierdza, że nie wzięli pod uwagę takiej możliwości, gdy postanowili się poświęcić, by uwięzić Tytana w tym wymiarze i dochodzi do wniosku, że muszą wrócić do swego Wszechświata. Drax pyta więc, czy śmierć nadal boli, a gdy Thanos potwierdza, zabija go ponownie. Gdy jednak zastanawiają się, czy mogą wykorzystać moce Cosmic Cube do przeniesienia się, na miejscu zjawiają się Revengers.

Słysząc to, Gamora nie dowierza i stwierdza, że nie powinna była ufać Quillowi, ten jednak wybucha, wytykając jej, że chciała znać prawdę – teraz więc jej wysłucha, czy jej się to podoba, czy nie.

Przeszłość. Star-Lord, Drax i Nova walczą z Revengers, po jakimś czasie orientując się, że Thanos jest po ich stronie. Im dłużej jednak trwa bitwa, tym jaśniejsze się staje, że nie będzie miała ona końca – w świecie bez śmierci żadna ze stron nie może wygrać. W pewnym momencie jednak Lordowi Marvelowi prawie udaje się dostać do Cosmic Cube, którą jednak podnosi w pełnym pędzie Nova. Wtedy jednak jego ramię zostaje odrąbane przez tarczę Captaina America, który następnie chwyta artefakt.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #19

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.