Avalon » Serie komiksowe » Logan's Run » Logan's Run #6

Logan's Run #6

Logan's Run #6

"The Final Flower!"

Postacie
Streszczenie

Odległa planeta, której nazwa jest trudna do wypowiedzenia. Thanos właśnie wymordował mnichów, którzy strzegli religijnego reliktu tej planety, którym jest kwiat o nazwie Final Flower. Wie, że po jego zniszczeniu, opozycja tej planety wobec niego upadnie. Za jego plecami nadlatuje Drax the Destroyer, który ma za zadanie zabić Thanosa. Dochodzi do walki, podczas której Final Flower wypada z dłoni Thanosa. Walczący mężczyźni nie widzą, że do świątyni zbliża się matka z córką, których pielgrzymka do tego miejsca trwała sześć miesięcy. Thanos zadaje oponentowi potężny cios swoją energią. Stojąc nad Draxem mówi mu, że fascynuje go jako rozrywka, jednak jako przeciwnik zaczął go nudzić. Matka i córka docierają na szczyt świątyni i widzą jak Final Flower leży koło stopy Thanosa. Matka rzuca się na złoczyńcę mimo ostrzeżeń córki. Thanos chwyta matkę i córkę za ubrania i zrzuca ze skarpy na dół, mówiąc przy tym, iż mógł je potraktować o wiele gorzej.

Widzący to Drax rzuca się na pomoc matce i córce. Wszystkiemu towarzyszą jego wspomnienia, w który przypomina sobie jak jego córka i żona zostały zamordowane przez Thanosa, w jego poprzednim wcieleniu na Ziemi. Drax zdaje sobie sprawę, że nawet jeśli Thanos ucieknie i na chwilę porzuci swój główny cel w życiu po raz pierwszy, nie może dopuścić do śmierci tej matki i córki.

Thanos zaczyna śmiać się z Draxa, który uratował kobiety, wyzywając go od głupców. Po chwili depcze Final Flower, kończąc swoje dzieło zniszczenia. Destroyer mówi do złoczyńcy, że jeszcze z nim nie skończył. Słyszący te słowa Thanos śmieje się jeszcze głośniej. Teleportując się stwierdza, że po tym jak pozwolił mu tak łatwo uciec, on śmie dalej używać imienia Drax the Destroyer?

Uratowane kobiety są załamane. Matka mówi do Draxa, iż powinien zabić złoczyńcę. Zmiażdżył kwiat. Ostatni święty kwiat. Zdruzgotana kobieta zaczyna płakać i mówić, że powinien był pozwolić jej umrzeć. Przybity Destroyer odpowiada jej odlatując, iż nie mógł tak uczynić, ponieważ wówczas byłby równie zły, jak Thanos.

Autor: Xavier83

Galeria numeru

Logan's Run #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.