Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 4 #7.1 » Incredible Hulk vol. 4 #7.1

Incredible Hulk vol. 4 #7.1

Postacie
Zapowiedź

• Co przytrafiło się Bruce'owi Bannerowi?
• Red She-Hulk wie i nie jest to nic przyjemnego.

Cytat

Hulk smakując piwa: "Wolverine was right. This stuff isn't bad."

Streszczenie

Statek Mad Squad. Amanda von Doom zebrała radioaktywne prochy Bannera, otoczyła je betonową trumną i urządza teraz coś na kształt pogrzebu. Prochy lądują na dnie Pacyfiku. Hulk w ostatnich słowach stwierdza, iż Banner nie powinien był go zezłościć.

Amanda obiecuje, iż zajmie się wyspą i jej niezwykłymi mieszkańcami. Nie wie jednak, iż Doctor Doom porwał pięć okazów z wyspy i przeprowadza na nich sekcje próbując wydrzeć im wszystkie tajemnice, jakie skrywają w swoich napromieniowanych ciałach.

Hulk ponownie odrzuca zaloty panny von Doom i oddala się od statku. Ta każe Gorowi i odbudowanemu B.R.A.I.N.-owi ustawić satelity na śledzenie zielonego olbrzyma.

Hulk korzysta z wolności. Odwiedza wszystkie zakątki świata, wspina się na najwyższe góry, pływa w największych głębinach. Kończy jednak w barze popijając piwo i zastanawia się, dlaczego mimo tego wszystkiego wciąż nie czuje spokoju i dlaczego, kiedy tylko zamknie oczy, słyszy krzyk.

Nagle pojawia się Red She-Hulk i zaczyna się walka. Rulkie wścieka się słysząc o śmierci Bannera.

Nieopodal Orb i jego banda napadają na bank, nie kradną jednak pieniędzy, a oczy pracowników i klientów. Gdy wychodzą, widzą walczącą gamma parę. Orb rusza na nich chcąc posiąść oczy Hulka. Szybko zostaje powalony, ale wcześniej mówi, iż widzi w oczach Zielonego... szaleńca, który niemal wydostał się na wolność. Zaklina Hulka, aby nie zamykał oczu.

Słysząc to Rulkie nie chce kontynuować walki. Liczy, iż tylko ciało Bannera umarło, a jego umysł przetrwał. Namiętnie całuje Hulka.

Dwie godziny później, wyczerpany namiętnym seksem Hulk zasypia. Chwilę później przechodzi transformację i zamienia się w Bannera.

 « Incredible Hulk vol. 4 #7Incredible Hulk vol. 4 #8 »

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 4 #7.1 Incredible Hulk vol. 4 #7.1 Incredible Hulk vol. 4 #7.1 Incredible Hulk vol. 4 #7.1 Incredible Hulk vol. 4 #7.1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.