Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 4 » Incredible Hulk vol. 4 #5

Incredible Hulk vol. 4 #5

Incredible Hulk vol. 4 #5

"Hulk vs.Banner!" Part 2: "There Will Be Doom"

Postacie
Zapowiedź

• Tajemnicza osoba stojąca za rozdzieleniem Bannera i Hulka zostaje ujawniona.
• The Mad Squad rekrutują Hulka, by zajął się Bannerem.

Streszczenie

Tygodnie wcześniej. Hulk znajduje osobę, która zgadza się podjąć rozdzielnia go od Bannera. Tajemniczą postacią jest... Doctor Doom! Victor rozłącza ich wycinając z mózgu Hulka wszystko, co należy do Bruce'a i pakuje to w nowe, sklonowane ciało. Oczywiście Victor wyznacza cenę za swoją usługę.

Teraz. Hulk odzyskuje przytomność w trzewiach wielkiego pytona. Uwalnia się bez problemu, ale od razu staje oko w oko z armią mutantów Bannera. Nie walczy z nimi jednak, a przekonuje ich, że Bruce nie jest ich ojcem, a ciemiężycielem. Słowa trafiają na podatny grunt. Zwierzęta wracają do dżungli. Oprócz jednej małpy, która zaczyna walczyć z Hulkiem.

Mad Squad korzystają z okazji i ruszają zapolować na profesora. Banner jest jednak godnym przeciwnikiem. Zdobywa kontrolę nad B.R.A.I.N.E.M. i kieruje jego atak na Amandę. Następnie samymi słowami sprawia, iż Mister Gor zaczyna płakać i jest niezdolny do walki.

Hulk nie może poradzić sobie ze zmutowaną małpą. O dziwo, reszta zwierząt przychodzi mu z pomocą.

Amanda von Doom zabija B.R.A.I.N.A. i pomaga pozbierać się Gorowi. Nie podąża jednak za Bannerem, a kieruje się do jego laboratorium. Chce uruchomić bombę gamma.

Hulk znajduje Bannera i rzuca się na niego. Wykrzykuje, że tym razem, kiedy zaciśnie ręce na jego szyi, to już nie puści.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 4 #5 Incredible Hulk vol. 4 #5 Incredible Hulk vol. 4 #5 Incredible Hulk vol. 4 #5 Incredible Hulk vol. 4 #5 Incredible Hulk vol. 4 #5 Incredible Hulk vol. 4 #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.