Avalon » Serie komiksowe » Avengers: The Initiative » Avengers: The Initiative #31

Avengers: The Initiative #31

Avengers: The Initiative #31

"Poisoned Chalice"

Postacie
Zapowiedź

Tie-in do Siege: The Cabal. Norman Osborn oferuje Taskmasterowi miejsce przy stole Cabal. Avengers Resistance odkrywają przerażający sekret, a członkowie Initiative są wezwani do walki z przeciwnikiem o ogromnej mocy.

Streszczenie

Norman Osborn rozmawia z Taskmasterem przez telefon, chwali go za pracę, jaką wykonał z Inicjatywą. Chce mu zaproponować coś ważnego i zamierza zrobić to osobiście. Zapowiada swój przyjazd na następny dzień.

Camp H.A.M.M.E.R.. Taskmaster odkłada słuchawkę. Jest przestraszony, bowiem poziom dyscypliny w obozie jest inny, niż spodziewałby się tego Osborn. Nawet w tej chwili trwa szalona impreza. Szef obozu ogłasza alarm. Wszyscy mają wytrzeźwieć i być gotowi na inspekcję.

Avengers Tower. Hood nie zgadza się z Osbornem w sprawie Taskmastera – nie chce go w nic wtajemniczać, jednak Norman ma swój plan, "Cabal 2" będzie składało się z osób, które może kontrolować.

Obóz Inicjatywy. Taskmaster sprawdza podopiecznych tak, by nie przynieśli wstydu podczas wizyty Osborna. Rozmowa z Penancem nie napawa go optymizmem, szef Iniciatywy w żaden sposób nie jest w stanie nad nim zapanować i nie może być do końca pewny jego zachowania.

Kolejnym celem inspekcji Taskmastera są Diamondback i Constrictor. Tasky cieszy się, że może liczyć na ich profesjonalizm. Nie wie, iż Diamondback jest kretem Avengers Resistance, a Frank o tym wie, ale ze względu na swą miłość do Rachel będzie milczał.

Tymczasowa kwatera Avengers Resistance. Tigra, Justice i Ultra Girl przedstawiają Night Thrasherowi nowego członka zespołu – obdartą z mocy Komodo. Dziewczyna odkryła, jak Osborn płaci zatrudnionym złoczyńcom. Jest szansa, iż będą to mogli wykorzystać przeciw niemu. Tigra pokazuje Ultra Girl film, gdzie obrywa od Hooda – to jej wytłumaczenie na polowanie na ludzi Robbinsa. Night Thrasher kopiąc w dokumentach Osborna odkrywa coś przerażającego. Tymczasem Justice i Ultra Girl lądują w łóżku.

Camp H.A.M.M.E.R.. Wizytacja ośrodka przebiega wzorcowo. Na koniec Osborn proponuje Taskmasterowi awans, ten zgadza się. Ku jego zdumieniu chodzi o miejsce przy stole Cabal wraz z Osbornem, Doomem, Lokim i Hoodem.

Podczas pierwszego spotkania nowej wersji Cabal Doom buntuje się i strzela energią w Taskmastera.

Szpital. Później. Osborn odwiedza rannego Taskmastera. Najemnik powinien wyleczyć się w ciągu tygodnia. Sytuacja z Doomem sprawiła, iż chce on zrezygnować z członkostwa w Cabal, Norman mu jednak na to nie pozwala. Dodatkowo wymienia cel ataku H.A.M.M.E.R., w którym Taskmaster weźmie udział - Asgard.

Autor: redevil

Galeria numeru

Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31 Avengers: The Initiative #31

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.