Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man » Spider-Man #43

Spider-Man #43

Spider-Man #43

"Storm Warnings" - Part 3: "Media Blitz"

Postacie
Cytat

członek A.R.M.S.: "Anyone know the going rate for scrap metal these days?"

Streszczenie

Podczas gdy na Moście Brooklyńskim trwa szaleństwo wywołane atakiem armii Platoonów, w siedzibie A.R.M.S. rozbrzmiewają telefony od potencjalnych klientów z całych Stanów. Szefowie organizacji są niezwykle zadowoleni z takiego obrotu sytuacji.

Spidey i Rand próbują uporać się z Platoonami. Udaje im się wyeliminować z gry kilkunastu z nich, lecz wówczas kończy się sieć Spider-Mana, co w połączeniu z wyczerpaniem Iron Fista stawia obu bohaterów w nieciekawej sytuacji.

Podczas gdy A.R.M.S. odbierają coraz więcej zamówień na zbroję Platoona, pozornie pozbawieni większych szans Spidey i Fist dzięki skutecznej taktyce zaczynają osiągać przewagę nad swoimi przeciwnikami. Klienci, widząc w telewizji, co się dzieje na moście, zaczynają masowo rezygnować z zamówień. Bohaterowie tymczasem kończą rozprawiać się z Platoonami. Po pokonaniu ostatniego z nich do Iron Fista podchodzi reporterka Kate Cushing i prosi o kilka wyjaśnień na temat całej sytuacji. Danny odpowiada jej, myśląc jednocześnie o tym, że sprawcy zamieszania zapewne zdołali już dawno uciec.

Szefowie A.R.M.S. szykują się do odlotu z Nowego Jorku, kiedy na lotnisku pojawiają się uzbrojeni po zęby żołnierze A.I.M. Organizacja jest zainteresowana Platoonami, jednak członkowie A.R.M.S. nie są jej do niczego potrzebni...

Autor: Jaro

Galeria numeru

Spider-Man #43

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.