Avalon » Serie komiksowe » Fantastic Four » Fantastic Four #563

Fantastic Four #563

Fantastic Four #563

Mr. & Mrs. Thing

Postacie
Zapowiedź

Czy to możliwe, że Thing znalazł sobie żonę? Kim są Masters of Doom i jakie tajemnicze zagrożenie nadciąga ze świata 1985?

Streszczenie

Apartament Johnny'ego Storma. Human Torch zabawia się z kobietami w strojach Storm i Scarlet Witch. Do pokoju wchodzi mężczyzna, chcąc przekazać wiadomość. Po skomentowaniu zachowania członka F4, informuje go, że Ben zaręczył się z Debbie Green. Bohater szybko wyskakuje przez okno i zadowolony leci do Thinga.

Budynek Baxtera. Przed wejściem stoi tłum dziennikarzy. Koniecznie chcą się spotkać z Thingiem. Uwagę dziennikarzy przykuwa lecący Human Torch. W środku Reed przygląda się pierścionkowi narzeczonej Bena. Wszyscy są zadowoleni. Do pokoju wchodzi Johnny. Pyta się, czy to, co usłyszał nie jest jakimś żartem. Jego obawy szybko zostają rozwiane - zaręczyny odbyły się naprawdę. Przed blokiem tłumy zastanawiają się, kim jest wybranka superbohatera. Niektórzy sprawdzają informacje o niej na Wikipedii, jednak nie ma tam nic ciekawego. Nagle pojawia się mężczyzna który obwieszcza, że może im opowiedzieć o Debbie.

Gabinet Mr. Fantastica. Reed rozmawia z Iron Manem o mistrzu Doctora Dooma. Dochodzą razem do wnoisku, że nie ma co się przejmować błahymi pogróżkami Victora. Tony żegna się, życząc udanego urlopu. Nagle budynek zaczyna się trząść. Jak się okazuje, na dachu ląduje podarunek zaręczynowy z Wakandy. Jest to olbrzymia głowa Pantery. Na dach od razu przybiega Richards. Ben żali mu się, żę ta ciągła obecność paparazzich go denerwuje. Mr. Fantastic proponuje Thingowi, aby wraz z Debbie polecieli do Szkocji z rodziną Richardsów. Na niebie Human Torch "pisze" płomieniami życzenia dla Grimma i Green.

Madison Square Park. Sue wraz z dziećmi i Debbie udaje się na plac zabaw. Invisible Woman mówi dziewczynie, jak zmieni się teraz jej życie. Nie będzie mogła wyjść na spacer, bo od razu będą do niej lecieć tłumy. Zawsze będzie musiała być incognito. Tak jak teraz na spacerze z Franklinem i Valerią. Pojawią się także zagrożenia dla jej środowiska. Jest wielu złoczyńców, którzy chcieliby wyrządzić krzywdę Thingowi. Niestety, może ucierpieć na tym i Green, i - nie daj Boże - uczniowie z jej szkoły.

Jeden wymiar dalej. Świat jest kompletnie zniszczony. Wszędzie leżą gruzy, a między nimi martwi superbohaterowie. Mistrz Dooma i Clyde znęcają się nad pozostałym przy życiu Reedzie. W końcu go zabijają. Został im tutaj już tylko jeden cel - Human Torch. Jack, bo tak nazywa się bohater w tej rzeczywistości, ucieka z Ziemi ile ma sił. Jego wysiłek idzie jednak na marne. Zostaje ściągnięty z powrotem na Ziemię przez złoczyńców. Spadając na gruzy umiera. Wymiar zostaje doszczętnie zniszczony. Kolejnym celem jest Doctor Doom.
 

Autor: Undercik

Galeria numeru

Fantastic Four #563 Fantastic Four #563

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.